Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 614 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuSedlec - Sedlec u Mikulova, Jihomoravský kraj
- 35932 m²
MHD 9 minut autem
2 300 000 Kč(64 Kč / m²)
Prodej pozemkuMilešov - Orlické Zlákovice, Středočeský kraj
- 819 m²
MHD 6 minut autem
2 700 000 Kč(3 297 Kč / m²)
Prodej pozemkuUhlířská Lhota - Uhlířská Lhota, Středočeský kraj
- 1490 m²
MHD 4 minuty pěšky
60 000 Kč(40 Kč / m²)
- 2019 m²
MHD 9 minut pěšky
80 000 Kč(40 Kč / m²)
Prodej pozemkuVelké Chvojno - Žďár u Velkého Chvojna, Ústecký kraj
- 1839 m²
MHD 2 minuty autem
199 000 Kč(108 Kč / m²)
Prodej pozemkuOpava - Vávrovice, Moravskoslezský kraj
- 16032 m²
MHD 4 minuty autem
999 000 Kč(62 Kč / m²)
Prodej pozemkuZbizuby - Zbizuby, Středočeský kraj
- 1527 m²
MHD 3 minuty pěšky
2 499 000 Kč(1 637 Kč / m²)
Prodej pozemkuVysoké nad Jizerou - Vysoké nad Jizerou, Liberecký kraj
- 744 m²
MHD 8 minut pěšky
25 000 Kč(34 Kč / m²)
- 878 m²
MHD 5 minut pěšky
30 000 Kč(34 Kč / m²)