Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 613 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuBartošovice - Bartošovice, Moravskoslezský kraj
- 12154 m²
MHD 4 minuty pěšky
490 000 Kč(40 Kč / m²)
Prodej pozemkuVelké Chvojno - Žďár u Velkého Chvojna, Ústecký kraj
- 6765 m²
MHD 2 minuty autem
499 000 Kč(74 Kč / m²)
Prodej pozemkuLevínská Olešnice - Levínská Olešnice, Liberecký kraj
- 1781 m²
MHD do minuty pěšky
2 750 000 Kč(1 544 Kč / m²)
Prodej pozemkuČeská Lípa - Dolní Libchava, Liberecký kraj
- 888 m²
MHD 3 minuty pěšky
1 990 000 Kč(2 241 Kč / m²)
Prodej pozemkuOlešnice - Buková u Nových Hradů, Jihočeský kraj
- 2304 m²
MHD 2 minuty pěšky
945 000 Kč(410 Kč / m²)
Prodej pozemkuMalá Hraštice - Velká Hraštice, Středočeský kraj
- 2412 m²
MHD 3 minuty autem
5 430 000 Kč(2 251 Kč / m²)
Prodej pozemkuOdolena Voda - Dolínek, Středočeský kraj
- 1636 m²
MHD 3 minuty pěšky
13 950 000 Kč(8 527 Kč / m²)
Prodej pozemkuKrásný Les - Krásný Les u Frýdlantu, Liberecký kraj
- 6397 m²
MHD 3 minuty pěšky
330 000 Kč(52 Kč / m²)
- 22432 m²
MHD 3 minuty pěšky
1 100 000 Kč(49 Kč / m²)