Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 611 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuÚpická, Rtyně v Podkrkonoší - Rtyně v Podkrkonoší, Královéhradecký kraj
- 2343 m²
3 900 000 Kč(1 665 Kč / m²)
Prodej pozemkuVřesina - Vřesina u Opavy, Moravskoslezský kraj
- 947 m²
MHD 5 minut pěšky
4 195 210 Kč(4 430 Kč / m²)
Prodej pozemkuVáclavice - Václavice u Benešova, Středočeský kraj
- 1399 m²
MHD 3 minuty pěšky
4 950 000 Kč(3 538 Kč / m²)
Prodej pozemkuŠimonovice - Minkovice, Liberecký kraj
- 1050 m²
MHD 3 minuty pěšky
5 850 000 Kč(5 571 Kč / m²)
Prodej pozemkuDolní Beřkovice - Dolní Beřkovice, Středočeský kraj
- 3823 m²
MHD 3 minuty pěšky
4 390 000 Kč(1 148 Kč / m²)
Prodej pozemkuDolní Kralovice - Vraždovy Lhotice, Středočeský kraj
- 1319 m²
MHD 2 minuty autem
3 700 000 Kč(2 805 Kč / m²)