Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 618 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuBahno-Příkopy, Frýdek-Místek - Místek, Moravskoslezský kraj
- 397 m²
1 500 000 Kč(3 778 Kč / m²)
Prodej pozemkuStaříč - Staříč, Moravskoslezský kraj
- 29217 m²
MHD 8 minut pěšky
1 970 000 Kč(67 Kč / m²)
Prodej pozemkuKralice nad Oslavou - Kralice nad Oslavou, Kraj Vysočina
- 1245 m²
MHD 4 minuty pěšky
75 000 Kč(60 Kč / m²)
Prodej pozemkuMalá Bystřice - Malá Bystřice, Zlínský kraj
- 5829 m²
MHD do minuty pěšky
88 000 Kč(15 Kč / m²)
Prodej pozemkuNikolčice - Nikolčice, Jihomoravský kraj
- 2475 m²
MHD 3 minuty pěšky
87 000 Kč(35 Kč / m²)
Prodej pozemkuVračovice-Orlov - Vračovice, Pardubický kraj
- 2036 m²
MHD 4 minuty autem
51 000 Kč(25 Kč / m²)
Prodej pozemkuKralupy nad Vltavou - Minice u Kralup nad Vltavou, Středočeský kraj
- 20392 m²
714 000 Kč(35 Kč / m²)