Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 622 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuDolní Němčí - Dolní Němčí, Zlínský kraj
- 24288 m²
MHD 2 minuty autem
1 150 000 Kč(47 Kč / m²)
Prodej pozemkuChotoviny - Červené Záhoří, Jihočeský kraj
- 2583 m²
MHD 8 minut pěšky
130 000 Kč(50 Kč / m²)
Prodej pozemkuVyšehořovice - Vyšehořovice, Středočeský kraj
- 11183 m²
MHD 5 minut pěšky
750 000 Kč(67 Kč / m²)
Prodej pozemkuČeské Meziříčí - České Meziříčí, Královéhradecký kraj
- 2398 m²
MHD 1 minuta autem
130 000 Kč(54 Kč / m²)
Prodej pozemkuČížkov - Zahrádka u Čížkova, Plzeňský kraj
- 7339 m²
MHD 6 minut pěšky
329 000 Kč(45 Kč / m²)
Prodej pozemkuMikulovice - Kolnovice, Olomoucký kraj
- 51262 m²
MHD 3 minuty autem
4 900 000 Kč(96 Kč / m²)
Prodej pozemkuČížkov - Zahrádka u Čížkova, Plzeňský kraj
- 10742 m²
MHD 2 minuty autem
410 000 Kč(38 Kč / m²)
Prodej pozemkuČížkov - Zahrádka u Čížkova, Plzeňský kraj
- 4209 m²
MHD 4 minuty pěšky
159 000 Kč(38 Kč / m²)
Prodej pozemkuJizerní Vtelno - Jizerní Vtelno, Středočeský kraj
- 2501 m²
MHD 3 minuty autem
2 500 000 Kč(1 000 Kč / m²)
Prodej pozemkuŠlapanice - Šlapanice u Brna, Jihomoravský kraj
- 4384 m²
MHD 3 minuty autem
1 400 000 Kč(319 Kč / m²)