Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 626 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuDaisendorfer Straße 3, , Bádensko-Württembersko
- 518 m²
MHD 1 minuta pěšky
300 000 €(579 € / m²)
Prodej pozemkuVitice - Dobré Pole u Vitic, Středočeský kraj
- 1495 m²
MHD 2 minuty autem
70 000 Kč(47 Kč / m²)
Prodej pozemkuMladá Boleslav - Chrást u Mladé Boleslavi, Středočeský kraj
- 4984 m²
MHD 4 minuty pěšky
27 299 000 Kč(5 477 Kč / m²)
Prodej pozemkuBlatnice pod Svatým Antonínkem - Blatnice pod Svatým Antonínkem, Jihomoravský kraj
- 1057 m²
MHD 3 minuty autem
79 000 Kč(75 Kč / m²)
- 1113 m²
MHD 3 minuty autem
99 000 Kč(89 Kč / m²)
Prodej pozemkuMěšice - Měšice u Prahy, Středočeský kraj
- 5086 m²
MHD 7 minut pěšky
385 000 Kč(76 Kč / m²)
Prodej pozemkuBrno - Bosonohy, Jihomoravský kraj
- 912 m²
MHD 4 minuty pěšky
12 000 000 Kč(13 158 Kč / m²)