Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 636 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuNikolčice - Nikolčice, Jihomoravský kraj
- 1209 m²
MHD 10 minut pěšky
600 000 Kč(496 Kč / m²)
Prodej pozemkuPardubická, Černošice, Středočeský kraj
- 1792 m²
- 1792 m²
MHD 3 minuty pěšky
24 999 999 Kč(13 951 Kč / m²)
Prodej pozemkuLitvínov - Horní Litvínov, Ústecký kraj
- 245 m²
MHD 6 minut pěšky
680 000 Kč(2 776 Kč / m²)
Prodej pozemkuPřepeře - Přepeře u Turnova, Liberecký kraj
- 1366 m²
MHD 8 minut pěšky
90 000 Kč(66 Kč / m²)
Prodej pozemkuBudínská, Sázava - Sázava, Středočeský kraj
- 1500 m²
MHD 3 minuty pěšky
3 400 000 Kč(2 267 Kč / m²)
Prodej pozemkuNěmčičky - Němčičky u Hustopečí, Jihomoravský kraj
- 2530 m²
MHD 10 minut pěšky
140 000 Kč(55 Kč / m²)
Prodej pozemkuRoztoky u Semil - Roztoky u Semil, Liberecký kraj
- 1358 m²
MHD 6 minut pěšky
25 000 Kč(18 Kč / m²)
Prodej pozemkuHomole u Panny - Suletice, Ústecký kraj
- 22174 m²
MHD 6 minut pěšky
760 000 Kč(34 Kč / m²)