Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 1+kk
(518 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuJáchymovská, Praha - Řeporyje
- 1+kk
- 30 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 6 m²
18 500 Kč + 2 700 Kč(617 Kč / m²)
Pronájem bytuŽivného, Brno - Bystrc, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 34 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 4 m²
13 727 Kč + 5 773 Kč(404 Kč / m²)
Pronájem bytuU Komína, Praha - Radlice
- 1+kk
- 29 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
20 000 Kč + 5 000 Kč(690 Kč / m²)
Pronájem bytuDornych, Brno - Komárov, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 38 m²
Výtah • Balkón 7 m² • Sklep 2,3 m²
17 900 Kč + 3 000 Kč(471 Kč / m²)
Pronájem bytuMilady Horákové, Praha - Holešovice
- 1+kk
- 36 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
18 900 Kč + 5 215 Kč(525 Kč / m²)
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 47 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 7,3 m² • Lodžie 6,5 m²
23 900 Kč + 4 500 Kč(509 Kč / m²)
Pronájem bytuKoulova, Praha - Dejvice
- 1+kk
- 25 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
16 000 Kč + 3 000 Kč(640 Kč / m²)
Pronájem bytuAloise Rašína, Olomouc - Řepčín, Olomoucký kraj
- 1+kk
- 37 m²
Vybaveno • Výtah
12 500 Kč + 2 500 Kč(338 Kč / m²)
Pronájem bytuK Tabulkám, Kostelec nad Orlicí - Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj
- 1+kk
- 40 m²
MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²
8 400 Kč + 2 650 Kč(210 Kč / m²)
Pronájem bytuRajmonova, Praha - Kobylisy
- 1+kk
- 25 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno
15 000 Kč + 3 000 Kč(600 Kč / m²)
Pronájem bytuBreitfeldova, Praha - Karlín
- 1+kk
- 43 m²
MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²
25 000 Kč + 4 900 Kč(581 Kč / m²)
Pronájem bytuTrnkovo náměstí, Praha - Hlubočepy
- 1+kk
- 31 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Balkón 6,1 m²
17 950 Kč + 4 156 Kč(579 Kč / m²)
Pronájem bytuČervený kopec, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 36 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 10 m²
17 000 Kč + 2 900 Kč(472 Kč / m²)