Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 1+kk
(521 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuMikšíčkova, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 45 m²
MHD 1 minuta pěšky • Terasa 11 m²
16 800 Kč + 2 000 Kč(373 Kč / m²)
Pronájem bytuKarlovarská, Řevničov - Řevničov, Středočeský kraj
- 1+kk
- 33 m²
Parkování
10 500 Kč + 2 700 Kč(318 Kč / m²)
Pronájem bytuKřižíkova, Praha - Karlín
- 1+kk
- 38 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
21 000 Kč + 3 800 Kč(553 Kč / m²)
Pronájem bytuGerstelova, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 35 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 6,3 m² • Sklep 4,1 m²
18 990 Kč + 3 900 Kč(543 Kč / m²)
Pronájem bytunám. Přátelství, Prachatice - Prachatice, Jihočeský kraj
- 1+kk
- 21 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
7 000 Kč + 3 000 Kč(333 Kč / m²)
Pronájem bytuPražská, Kolín - Kolín, Středočeský kraj
- 1+kk
- 37 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 4 m² • Sklep 6 m²
13 500 Kč + 3 900 Kč(365 Kč / m²)
Pronájem bytuVídeňská, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 35 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah
14 000 Kč + 3 051 Kč(400 Kč / m²)
Pronájem bytuKyselova, Praha - Kobylisy
- 1+kk
- 23 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah
13 000 Kč + 2 000 Kč(565 Kč / m²)
Pronájem bytuŽitenice - Žitenice, Ústecký kraj
- 1+kk
- 40 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
9 000 Kč + 3 000 Kč(225 Kč / m²)
Pronájem bytuNovobohdalecká, Praha - Michle
- 1+kk
- 62 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 14 m²
23 000 Kč + 6 700 Kč(371 Kč / m²)
Pronájem bytuRušná, Brno - Bosonohy, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 37 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
12 000 Kč + 3 000 Kč(324 Kč / m²)
Pronájem bytuDrahobejlova, Praha - Libeň
- 1+kk
- 30 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
18 900 Kč + 1 001 Kč(630 Kč / m²)
Pronájem bytuV Hlinkách, Beroun - Beroun, Středočeský kraj
- 1+kk
- 40 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 6 m²
13 000 Kč + 3 500 Kč(325 Kč / m²)