Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmu1+kk

(518 nemovitostí)

Rezervováno

Pronájem bytuBenkova, Praha - Chodov

• 1+kk
  • 31 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1 m²

15 400 Kč + 3 576 Kč(497 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuOrlická, Praha - Vinohrady

• 1+kk
  • 40 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 5 m²

25 000 Kč + 4 500 Kč(625 Kč / m²)

Pronájem bytuŠrámkové, Praha - Žižkov

• 1+kk
  • 43 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 9 m² • Lodžie 9 m²

21 500 Kč + 4 078 Kč(500 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMiroslava Hajna, Praha - Letňany

• 1+kk
  • 38 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2,7 m²

20 000 Kč + 5 000 Kč(526 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNademlejnská, Praha - Hloubětín

• 1+kk
  • 36 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 4 m² • Terasa 26 m²

18 000 Kč + 4 700 Kč(500 Kč / m²)