Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmu3+kk

(294 nemovitostí)

Pronájem bytuJeseniova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 82 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 2,5 m² • Lodžie 7 m²

33 000 Kč + 4 500 Kč(402 Kč / m²)

Pronájem bytuMezi Vodami, Praha - Modřany

• 3+kk
  • 92 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 14 m²

39 000 Kč + 8 000 Kč(424 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytu, Hessen

• 3+kk
  • 150 m²

MHD do minuty pěšky • Výtah • Garáž

2 250 € + 750 €(15 € / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuKlapkova, Praha - Kobylisy

• 3+kk
  • 74 m²

MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m²

24 000 Kč + 6 000 Kč(324 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuBiskupcova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 72 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 3 m²

26 500 Kč + 3 000 Kč(368 Kč / m²)