Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuČeská republika

(2 547 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuSazovická, Praha - Zličín

• 2+kk
  • 54 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 4 m² • Sklep 3 m² • Lodžie 4 m²

21 500 Kč + 5 000 Kč(398 Kč / m²)

Pronájem bytuU Elektry, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 53 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Lodžie 5 m²

23 000 Kč + 7 000 Kč(434 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuSlovinská, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 80 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m² • Lodžie 3 m²

26 600 Kč + 6 900 Kč(333 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuV Pláni, Praha - Lhotka

• 3+kk
  • 62 m²

MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Sklep 7 m² • Lodžie 6 m²

23 000 Kč + 3 800 Kč(371 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 47 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 7,3 m² • Lodžie 6,5 m²

23 900 Kč + 4 500 Kč(509 Kč / m²)