Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuČeská republika

(2 534 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPod Sokolovnou, Praha - Nusle

• 2+1
  • 58 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 2 m² • Sklep 6 m²

19 500 Kč + 5 800 Kč(336 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuHolečkova, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 54 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 10 m² • Terasa 44,6 m²

35 000 Kč + 7 112 Kč(648 Kč / m²)

Pronájem bytuŠpanielova, Praha - Řepy

• 3+1
  • 80 m²

MHD 5 minut pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 6 m²

25 000 Kč + 7 000 Kč(313 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNa Spojce, Praha - Vršovice

• 2+kk
  • 67 m²

MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 1,8 m²

28 500 Kč + 4 900 Kč(425 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuBreitfeldova, Praha - Karlín

• 1+kk
  • 43 m²

MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²

25 000 Kč + 4 900 Kč(581 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMoravanská, Praha - Vinoř

• 2+kk
  • 60 m²

MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování

23 000 Kč + 2 000 Kč(383 Kč / m²)