Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Česká republika
(2 521 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytunábřeží Doktora Edvarda Beneše, Přerov - Přerov, Olomoucký kraj
- 2+1
- 83 m²
MHD 2 minuty pěšky • Balkón 10 m²
8 300 Kč + 4 000 Kč(100 Kč / m²)
Pronájem bytuP. Bezruče, Nová Paka - Nová Paka, Královéhradecký kraj
- 1+kk
- 48 m²
Výtah • Parkování • Sklep 2,25 m²
11 000 Kč + 3 000 Kč(229 Kč / m²)
Pronájem bytuHrdličkova, Praha - Chodov
- 2+kk
- 43 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 4 m²
17 000 Kč + 4 000 Kč(395 Kč / m²)
Pronájem bytu - SpolubydleníBenátky, Benátky - Benátky u Litomyšle, Pardubický kraj
- 130 m²
MHD 7 minut pěšky • Vybaveno
12 319 Kč + 2 174 Kč(95 Kč / m²)
Pronájem bytuU Továren, Praha - Hostivař
- 3+kk
- 66 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5 m² • Sklep 4 m²
24 000 Kč + 6 000 Kč(364 Kč / m²)
Pronájem bytuŽampiónová, Praha - Pitkovice
- 2+kk
- 59 m²
Vybaveno • Balkón 5,1 m²
23 000 Kč + 4 500 Kč(390 Kč / m²)
Pronájem bytuHakenova, Poděbrady - Poděbrady, Středočeský kraj
- 2+kk
- 49 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 6 m²
15 900 Kč + 4 000 Kč(324 Kč / m²)
Pronájem bytuModenská, Praha - Horní Měcholupy
- 1+kk
- 39 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 4 m²
16 500 Kč + 4 000 Kč(423 Kč / m²)
Pronájem bytuPopelákova, Brno - Líšeň, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 40 m²
Částečně vybaveno • Sklep 4 m²
14 500 Kč + 4 500 Kč(363 Kč / m²)
Pronájem bytuU Háje, Praha - Braník
- 3+1
- 90 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno
23 000 Kč + 7 000 Kč(256 Kč / m²)
Pronájem bytuStroupežnického, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 64 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 2 m²
27 000 Kč + 4 800 Kč(422 Kč / m²)
Pronájem bytu28. pluku, Praha - Vršovice
- 1+kk
- 32 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
20 000 Kč + 2 500 Kč(625 Kč / m²)
Pronájem bytuŠmejkalova, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 69 m²
Částečně vybaveno • Balkón 2 m²
19 990 Kč + 4 500 Kč(290 Kč / m²)
Pronájem bytuNerudova, Poděbrady, Středočeský kraj
- 1+kk
- 32 m²
MHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 4,4 m² • Sklep 2,1 m²
13 000 Kč + 3 000 Kč(406 Kč / m²)