Zobrazit mapu
Byty k pronájmu
(4 552 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuČeskodubská, Praha - Vinoř
- 3+kk
- 82 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Garáž
22 900 Kč(279 Kč / m²)
Pronájem bytuČeskomoravská, Praha - Libeň
- 1+kk
- 33 m²
MHD do minuty pěšky • Vybaveno
17 000 Kč(515 Kč / m²)
Pronájem bytuČeskobrodská, Praha - Hostavice
- 1+kk
- 36 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
16 900 Kč(469 Kč / m²)
Pronájem bytuV domově, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 48 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
23 500 Kč(490 Kč / m²)
Pronájem bytuNuselská, Praha - Michle
- 1+kk
- 43 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
15 500 Kč(360 Kč / m²)
Pronájem bytuMilíčova, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 29 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno
18 500 Kč(638 Kč / m²)