Pronájem bytuHolubova, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj
- 2+1
- 49 m²
MHD 2 minuty autem • Parkování
7 200 Kč(147 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(4 587 nemovitostí)
MHD 2 minuty autem • Parkování
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
MHD 9 minut pěšky • Parkování
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
MHD do minuty pěšky • Parkování
MHD 5 minut autem • Parkování
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
MHD 3 minuty autem • Vybaveno • Parkování
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
MHD 1 minuta pěšky • Garáž
MHD 2 minuty pěšky