Zobrazit mapu
Byty k pronájmu
(4 557 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuFrankfurt Bergen-Enkheim Hessen 60388
- 4+1
- 110 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
1 500 € + 300 €(14 € / m²)
Pronájem bytuWischer Str. 4, , Dolní Sasko
- 3+1
- 88 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování
800 € + 240 €(9 € / m²)
Pronájem bytuHasencleverstr. 18 Solingen Burg Nordrhein-Westfalen 42659
- 3+1
- 77 m²
MHD 1 minuta pěšky
690 € + 192 €(9 € / m²)
Pronájem bytuIm Hederichsfeld 86 Leverkusen Opladen Nordrhein-Westfalen 51379
- 2+kk
- 72 m²
MHD 3 minuty pěšky
760 € + 220 €(11 € / m²)
Pronájem bytuKennedydamm 7 Düsseldorf Golzheim Nordrhein-Westfalen 40476
- 3+1
- 97 m²
MHD 1 minuta pěšky • Garáž
2 900 € + 300 €(30 € / m²)
Pronájem bytuWinterstraße 3 Karlsruhe Südstadt Baden-Württemberg 76137
- 1+1
- 36 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování
485 € + 185 €(13 € / m²)
Pronájem bytuDortmund Lütgendortmund Nordrhein-Westfalen 44388
- 2+1
- 55 m²
MHD 1 minuta pěšky
468 € + 200 €(9 € / m²)
Pronájem bytuMainz Mainz Rheinland-Pfalz 55118
- 4+1
- 70 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
555 € + 80 €(8 € / m²)
Pronájem bytuThomasiusstraße 13 Halle Südliche Innenstadt Sachsen-Anhalt 06110
- 2+1
- 59 m²
MHD 3 minuty pěšky
430 € + 170 €(7 € / m²)
Pronájem bytuBalkenstraße 13 Dortmund Mitte Nordrhein-Westfalen 44137
- 2+1
- 70 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah
650 €(9 € / m²)
Pronájem bytuOstendorfstraße 37 Berlin Köpenick Berlin 12557
- 3+1
- 127 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Parkování
2 050 € + 290 €(16 € / m²)
Pronájem bytuBeethovenweg 14, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 1+kk
- 49 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah
588 €(12 € / m²)