Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmu

(4 560 nemovitostí)

Rezervováno

Pronájem bytuNa Komořsku, Praha - Komořany

• 3+kk
  • 70 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 6,84 m² • Sklep 4 m²

26 900 Kč + 6 700 Kč(384 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNa Pomezí, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 49 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 1 m²

27 000 Kč + 6 361 Kč(551 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPod Stolovou Horou, Praha - Jinonice

• 2+kk
  • 58 m²

Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5,1 m² • Sklep 2 m² • Lodžie 5,1 m²

25 000 Kč + 6 000 Kč(431 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuZvěřinova, Praha - Strašnice

• 2+kk
  • 64 m²

MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž • Balkón 13 m² • Sklep 3 m²

24 500 Kč + 6 000 Kč(383 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuU Škol, Bučovice, Jihomoravský kraj

• 2+kk
  • 65 m²

MHD 2 minuty autem • Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 8,1 m² • Sklep 5,1 m²

16 000 Kč + 6 000 Kč(246 Kč / m²)