Zobrazit mapu
Byty k pronájmu
(4 554 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuVysočanská, Praha - Střížkov
- 3+1
- 70 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 1,5 m² • Lodžie 7 m²
26 000 Kč + 6 500 Kč(371 Kč / m²)
Pronájem bytuRooseveltova, Praha - Bubeneč
- 1+1
- 50 m²
Částečně vybaveno
20 500 Kč + 3 800 Kč(410 Kč / m²)
Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 36 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m²
21 900 Kč + 2 700 Kč(608 Kč / m²)
Pronájem bytuErbenova, Příbram - Březové Hory, Středočeský kraj
- 2+1
- 52 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 2 m²
11 000 Kč + 3 500 Kč(212 Kč / m²)
Pronájem bytuFrantiška Kováříka, Plzeň - Skvrňany, Plzeňský kraj
- 2+kk
- 61 m²
MHD 5 minut pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 6 m²
21 500 Kč + 4 200 Kč(352 Kč / m²)
Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 36 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 6 m²
22 500 Kč + 3 200 Kč(625 Kč / m²)
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Hloubětín
- 1+kk
- 28 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž
19 500 Kč + 2 990 Kč(696 Kč / m²)
Pronájem bytuSoukenicka, Praha - Nové Město
- 32 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah
34 581 Kč + 6 102 Kč(1 081 Kč / m²)
Pronájem bytu - SpolubydleníKutilova, Praha - Modřany
- 1080 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
40 200 Kč + 7 094 Kč(37 Kč / m²)
Pronájem bytuVinohradská, Praha - Strašnice
- 48 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
26 928 Kč + 12 255 Kč(561 Kč / m²)
Pronájem bytuHusitská, Praha - Žižkov
- 12 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
25 927 Kč + 4 575 Kč(2 161 Kč / m²)
Pronájem bytuVoříškova, Brno - Kohoutovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 29 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
14 000 Kč + 3 570 Kč(483 Kč / m²)
- 3+kk
- 62 m²
23 900 Kč + 5 000 Kč(385 Kč / m²)
Pronájem bytuŠubertova, Praha - Vinohrady
- 3+1
- 97 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 1 m²
40 000 Kč + 2 700 Kč(412 Kč / m²)