Zobrazit mapu
Byty k pronájmu
(4 622 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuŠimáčkova, Praha - Holešovice
- 2+1
- 65 m²
Částečně vybaveno • Výtah
33 000 Kč + 1 250 Kč(508 Kč / m²)
Pronájem bytu - SpolubydleníDružby, Pardubice - Pardubice, Pardubický kraj
- 3+1
- 12 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²
9 900 Kč(825 Kč / m²)
Pronájem bytuSmetáčkova, Praha - Stodůlky
- 2+kk
- 58 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 3 m²
22 000 Kč + 5 800 Kč(379 Kč / m²)
Pronájem bytuJeronýmova, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 1+1
- 29 m²
MHD 2 minuty pěšky • Sklep 2 m²
13 100 Kč + 1 750 Kč(452 Kč / m²)
Pronájem bytuK Tabulkám, Kostelec nad Orlicí - Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj
- 1+kk
- 40 m²
MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²
8 000 Kč + 3 000 Kč(200 Kč / m²)
Pronájem bytuValentinská, Praha - Staré Město
- 2+1
- 61 m²
Vybaveno • Výtah
30 000 Kč + 5 000 Kč(492 Kč / m²)
Pronájem bytuCihlářská, Chomutov - Chomutov I, Ústecký kraj
- 2+1
- 54 m²
MHD 5 minut pěšky • Výtah
12 000 Kč + 2 300 Kč(222 Kč / m²)
Pronájem bytuMasarykovo náměstí, Stříbro - Stříbro, Plzeňský kraj
- 2+kk
- 67 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 2,1 m²
12 000 Kč + 1 200 Kč(179 Kč / m²)
Pronájem bytuLačnovská, Praha - Zličín
- 2+kk
- 59 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Balkón 3 m²
24 500 Kč + 4 800 Kč(415 Kč / m²)
Pronájem bytuHranická, Hranice - Drahotuše, Olomoucký kraj
- 2+1
- 77 m²
Balkón 4 m² • Sklep 7 m²
13 500 Kč + 3 600 Kč(175 Kč / m²)
Pronájem bytuOlšanská H, Praha - Žižkov
- 80 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž
56 122 Kč + 22 486 Kč(702 Kč / m²)
Pronájem bytuZapova, Praha - Smíchov
- 80 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Garáž
129 677 Kč + 60 763 Kč(1 621 Kč / m²)
Pronájem bytuBořivojova, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 39 m²
MHD 5 minut pěšky • Vybaveno
29 000 Kč + 2 500 Kč(744 Kč / m²)
Pronájem bytuHusova, Pardubice - Pardubice, Pardubický kraj
- 3+kk
- 84 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Lodžie 4 m²
24 000 Kč + 7 000 Kč(286 Kč / m²)