Pronájem bytuLublaňská, Praha - Vinohrady
- 45 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
88 362 € + 15 593 €(1 964 € / m²)
Zobrazit mapu
(4 552 nemovitostí)
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
MHD 1 minuta pěšky • Sklep 5 m²
Vybaveno • Parkování • Lodžie 3 m²
Vybaveno • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
Vybaveno • Výtah • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 6,1 m²
Vybaveno • Výtah
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Terasa 8 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 5 m² • Sklep 10 m²
Částečně vybaveno • Parkování
Vybaveno • Výtah • Balkón 3 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 1,8 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 6 m² • Lodžie 5 m²