Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 3+kk
(280 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuStuttgart Botnang Baden-Württemberg 70195
- 3+kk
- 88 m²
Výtah • Garáž
1 300 € + 250 €(15 € / m²)
Pronájem bytuKudeříkové, Praha - Kunratice
- 3+kk
- 72 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
24 500 Kč + 4 500 Kč(340 Kč / m²)
Pronájem bytuU Stojanu, Praha - Chodov
- 3+kk
- 85 m²
Vybaveno • Parkování
28 700 Kč + 5 300 Kč(338 Kč / m²)
Pronájem bytuU Jezerky, Praha - Nusle
- 3+kk
- 87 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 7,4 m²
42 000 Kč + 4 500 Kč(483 Kč / m²)
Pronájem bytuNa Bučance, Praha - Nusle
- 3+kk
- 95 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování • Garáž
55 000 Kč(579 Kč / m²)
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Hloubětín
- 3+kk
- 86 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Garáž
36 000 Kč(419 Kč / m²)
Pronájem bytuVánková, Praha - Čimice
- 3+kk
- 85 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 11,8 m² • Sklep 2 m²
25 000 Kč + 5 000 Kč(294 Kč / m²)
Pronájem bytuMozartova, Olomouc - Nová Ulice, Olomoucký kraj
- 3+kk
- 95 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
15 000 Kč + 4 000 Kč(158 Kč / m²)
Pronájem bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov
- 3+kk
- 77 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 20 m²
29 990 Kč + 8 800 Kč(389 Kč / m²)
Pronájem bytuFráni Šrámka, Praha - Smíchov
- 3+kk
- 114 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Balkón 8 m²
36 000 Kč + 4 200 Kč(316 Kč / m²)
Pronájem bytuU Včely, Praha - Zbraslav
- 3+kk
- 95 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Terasa 15 m²
29 500 Kč + 5 000 Kč(311 Kč / m²)
Pronájem bytuOtradovická, Praha - Kamýk
- 3+kk
- 108 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 10,1 m²
29 900 Kč + 5 000 Kč(277 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.