Zobrazit mapu
Byty na prodej • 2+kk
(298 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuZáhřebská, Praha - Vinohrady
- 2+kk
- 49 m²
Novostavba • Výtah • Sklep 2 m²
10 285 000 Kč(209 898 Kč / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 2+kk
- 64 m²
MHD 2 minuty pěšky • Garáž
293 000 € + 331 €(4 578 € / m²)
Prodej bytuAdolph-Kolping-Str. 65, , Hessen
- 2+kk
- 87 m²
MHD 4 minuty pěšky • Garáž
335 000 € + 357 €(3 851 € / m²)
Prodej bytuLaudonova, Praha - Štěrboholy
- 2+kk
- 57 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5 m²
8 700 000 Kč(152 632 Kč / m²)
Prodej bytuJungmannova, Hradec Králové - Pražské Předměstí, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 50 m²
Výtah • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 6 m²
5 350 000 Kč(107 000 Kč / m²)
Prodej bytuVišňová, Moravany - Moravany u Brna, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 50 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 7,82 m² • Sklep 1,91 m²
6 490 000 Kč(129 800 Kč / m²)
Prodej bytuGeschwister-Scholl-Platz Fürstenfeldbruck Fürstenfeldbruck Bayern 82256
- 2+kk
- 83 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž
495 000 € + 370 €(5 964 € / m²)
Prodej bytuMannheim Seckenheim Baden-Württemberg 68239
- 2+kk
- 86 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
319 000 € + 250 €(3 709 € / m²)
Prodej bytuU Jezera, Praha - Stodůlky
- 2+kk
- 45 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 2 m²
6 690 000 Kč(148 667 Kč / m²)
Prodej bytuMakovského, Praha - Řepy
- 2+kk
- 49 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 7 m²
6 699 990 Kč(136 734 Kč / m²)
Prodej bytuPetržílkova, Praha - Stodůlky
- 2+kk
- 65 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování
7 990 000 Kč(122 923 Kč / m²)
Prodej bytuRosenweg 4, , Bádensko-Württembersko
- 2+kk
- 75 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
329 000 € + 295 €(4 387 € / m²)
Prodej bytuWeiden Weiden in der Oberpfalz Bayern 92637
- 2+kk
- 67 m²
MHD 1 minuta pěšky
215 000 € + 266 €(3 209 € / m²)