Zobrazit mapu
Byty na prodej • 2+kk
(298 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuRadniční, Tanvald - Tanvald, Liberecký kraj
- 2+kk
- 51 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 4 m²
3 800 000 Kč(74 510 Kč / m²)
Prodej bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 50 m²
MHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Lodžie 5 m²
9 000 000 Kč(180 000 Kč / m²)
Prodej bytuDo Zahrádek Ⅰ, Praha - Třebonice
- 2+kk
- 51 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 5 m²
11 290 000 Kč(221 373 Kč / m²)
Prodej bytuSlávy Horníka, Praha - Košíře
- 2+kk
- 47 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 8,6 m²
7 990 000 Kč(170 000 Kč / m²)
Prodej bytuToyen, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 57 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 5 m²
13 690 000 Kč(240 175 Kč / m²)
Prodej bytuNa Harfě, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 82 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 1,5 m² • Sklep 5 m²
10 999 000 Kč(134 134 Kč / m²)
Prodej bytuSportovní, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 44 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 3 m²
8 650 000 Kč(196 591 Kč / m²)
Prodej bytu41910, Milešovice - Milešovice, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 66 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 3 m² • Sklep 3 m²
6 500 000 Kč(98 485 Kč / m²)
Prodej bytuArnošta Valenty, Praha - Černý Most
- 2+kk
- 47 m²
Výtah • Balkón 4 m² • Sklep 2 m²
3 220 000 Kč(68 511 Kč / m²)
Prodej bytuWien 18. Bezirk Wien 1180
- 2+kk
- 68 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah • Garáž
596 000 € + 196 €(8 765 € / m²)
Prodej bytuMünchen Untermenzing Bayern 80997
- 2+kk
- 90 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování
699 000 € + 500 €(7 767 € / m²)
Prodej bytuZavadilka, České Budějovice - Haklovy Dvory, Jihočeský kraj
- 2+kk
- 82 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Terasa 18 m²
7 200 000 Kč(87 805 Kč / m²)