Zobrazit mapu
Byty na prodej • Německo • Bádensko-Württembersko • Landkreis Heilbronn • Bad Rappenau
(2 nemovitosti)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 4+kk
- 156 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
449 000 € + 390 €(2 878 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.