Zobrazit mapu
Byty na prodej • Jihomoravský kraj • 2+1
(10 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuSouběžná, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 58 m²
Sklep 2 m² • Lodžie 3 m²
7 207 200 Kč(124 262 Kč / m²)
Prodej bytuVondrákova, Brno - Bystrc, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 54 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 3 m²
7 150 000 Kč(132 407 Kč / m²)
Prodej bytuHybešova, Boskovice - Boskovice, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 60 m²
Balkón 4,8 m² • Sklep 2,3 m²
4 300 000 Kč(71 667 Kč / m²)
Prodej bytuHlinky, Brno - Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 85 m²
Částečně vybaveno • Balkón 2 m² • Sklep 5 m²
10 490 000 Kč(123 412 Kč / m²)
Prodej bytuBarvy, Brno - Lesná, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 54 m²
Vybaveno • Sklep 4 m² • Lodžie 6 m²
7 290 000 Kč(135 000 Kč / m²)
Prodej bytuHubrova, Brno - Líšeň, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 64 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 4,5 m² • Sklep 1,5 m²
7 700 000 Kč(120 313 Kč / m²)
Prodej bytuNa Vyhlídce, Boskovice - Boskovice, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 51 m²
4 650 000 Kč(91 176 Kč / m²)
Prodej bytuBratislavská, Břeclav - Břeclav, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 61 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
3 690 000 Kč(60 492 Kč / m²)
Prodej bytuŠtolcova, Brno - Černovice, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 66 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Lodžie 5 m²
7 600 000 Kč(115 152 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.