Zobrazit mapu
Byty na prodej • Německo • Sasko • Leipzig • 3+1
(4 nemovitosti)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuLeipzig Altlindenau Sachsen 04177
- 3+1
- 70 m²
MHD 1 minuta pěšky
235 000 € + 215 €(3 357 € / m²)
Prodej bytuLeipzig Zentrum Sachsen 04107
- 3+1
- 101 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
389 000 €(3 851 € / m²)
Prodej bytuLeipzig Zentrum Sachsen 04105
- 3+1
- 90 m²
MHD 3 minuty autem • Výtah
429 000 € + 394 €(4 767 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.