Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 031 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuBauweberstraße 1c München Forstenried Fürstenried Bayern 81476
- 4+1
- 93 m²
MHD 5 minut pěšky • Garáž
989 900 €(10 644 € / m²)
Prodej bytuVlothoerstr. 71c, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 2+1
- 69 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
169 500 € + 240 €(2 457 € / m²)
Prodej bytuOlching Neu-Esting Bayern 82140
- 3+1
- 78 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah • Garáž
495 000 € + 455 €(6 346 € / m²)
Prodej bytuMorgenstr. 11B Magdeburg Neue Neustadt Sachsen-Anhalt 39124
- 3+1
- 88 m²
MHD 5 minut pěšky • Výtah
199 000 €(2 261 € / m²)
Prodej bytuRiegerweg 16 Taufkirchen Bayern 82024
- 4+1
- 130 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž
1 195 000 € + 497 €(9 192 € / m²)
Prodej bytuFürstenackerstraße 5 München Solln Solln Bayern 81477
- 3+1
- 80 m²
MHD 3 minuty pěšky
645 000 € + 350 €(8 063 € / m²)
Prodej bytuGrillostraße 61, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 3+1
- 80 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
224 000 €(2 800 € / m²)
Prodej bytuKöln Innenstadt Nordrhein-Westfalen 50674
- 4+1
- 51 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Garáž
385 000 €(7 549 € / m²)
Prodej bytuGeigenbauerstraße 24-26, , Bavorsko
- 1+1
- 29 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah
199 900 €(6 893 € / m²)
Prodej bytuKipsdorfer Straße 121-121B Dresden Blasewitz Sachsen 01277
- 3+1
- 61 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah • Garáž
225 000 € + 346 €(3 689 € / m²)