Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 044 nemovitostí)

Nový

Prodej bytu, Mecklenburg-Vorpommern

• 2+1
  • 38 m²

MHD 2 minuty pěšky • Parkování

219 000 € + 228 €(5 763 € / m²)

ČSOB Hypoteční banka

Nový

Prodej bytu, Porýní-Falc

• 2+1
  • 72 m²

MHD 1 minuta pěšky • Parkování

225 000 € + 450 €(3 125 € / m²)