Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 044 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuHarrachov - Harrachov, Liberecký kraj
- 2+kk
- 50 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 3 m² • Terasa 46 m²
6 300 000 Kč(126 000 Kč / m²)
Prodej bytuUkrajinská, Brno - Bohunice, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 44 m²
Výtah • Parkování • Sklep 1,3 m² • Lodžie 5,3 m²
5 950 000 Kč(135 227 Kč / m²)
Prodej bytuGartenstr. 32 Freiburg Altstadt Baden-Württemberg 79098
- 1+1
- 22 m²
MHD 3 minuty pěšky
199 500 € + 220 €(9 068 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 4+kk
- 91 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
329 000 € + 360 €(3 615 € / m²)
Prodej bytuBonn Poppelsdorf Nordrhein-Westfalen 53115
- 1+1
- 35 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah
159 000 € + 150 €(4 543 € / m²)
Prodej bytuIm Ganggarten 2a, , Porýní-Falc
- 4+1
- 100 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
170 000 € + 195 €(1 700 € / m²)
Prodej bytuMünchen Berg am Laim Bayern 81673
- 3+1
- 72 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
545 000 €(7 569 € / m²)
Prodej bytuMünchen Berg am Laim Bayern 81673
- 3+1
- 64 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
495 000 €(7 734 € / m²)
Prodej bytuMünchener Straße 113 Ingolstadt Ingolstadt Bayern 85051
- 6+1
- 165 m²
MHD 3 minuty pěšky • Garáž
370 000 €(2 242 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 2+kk
- 62 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
215 000 €(3 468 € / m²)
Prodej bytuSchützenstraße 4, , Bádensko-Württembersko
- 3+1
- 120 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování
699 000 € + 248 €(5 825 € / m²)
Prodej bytuMainzer Landstraße 146 Frankfurt Gallus Hessen 60329
- 3+1
- 95 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah
619 000 €(6 516 € / m²)
Prodej bytu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 2+1
- 65 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
298 000 € + 180 €(4 585 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 4+kk
- 105 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
365 000 € + 389 €(3 476 € / m²)