Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 044 nemovitostí)

Prodej bytu, Bádensko-Württembersko

• 4+kk
  • 105 m²

MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž

365 000 € + 389 €(3 476 € / m²)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytu, Bádensko-Württembersko

• 5+1
  • 170 m²

MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž

416 500 € + 100 €(2 450 € / m²)

Prodej bytuBuchenweg 5, , Porýní-Falc

• 3+1
  • 92 m²

MHD 7 minut pěšky • Výtah • Parkování • Garáž

365 000 € + 212 €(3 967 € / m²)