Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 048 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuNepelova, Praha - Hloubětín
- 3+kk
- 78 m²
MHD 7 minut pěšky • Výtah • Balkón 7,9 m² • Sklep 2,4 m²
12 490 000 Kč(160 128 Kč / m²)
Prodej bytuHuťská, Kladno - Kladno, Středočeský kraj
- 2+kk
- 61 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah
6 580 637 Kč(107 879 Kč / m²)
Prodej bytuEcksteinova, Chýně - Chýně, Středočeský kraj
- 2+kk
- 82 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování
8 250 000 Kč(100 610 Kč / m²)
Prodej bytuVršovické náměstí, Praha - Vršovice
- 4+1
- 138 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Terasa 8 m²
18 970 000 Kč(137 464 Kč / m²)
Prodej bytuCholupická, Praha - Kamýk
- 3+1
- 86 m²
Výtah • Parkování • Sklep 1 m² • Lodžie 4,8 m²
9 900 000 Kč(115 116 Kč / m²)
Prodej bytuPlzeňská, Praha - Košíře
- 5+kk
- 185 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah • Terasa 0,1 m²
13 500 000 Kč(72 973 Kč / m²)
Prodej bytu, Mecklenburg-Vorpommern
- 4+1
- 199 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
760 000 € + 360 €(3 819 € / m²)
Prodej bytuChemnitz Altendorf Sachsen 09111
- 2+1
- 59 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
125 000 € + 265 €(2 119 € / m²)
Prodej bytuKreisstraße 12, , Porýní-Falc
- 2+1
- 52 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
109 990 € + 220 €(2 115 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 5+1
- 114 m²
MHD 3 minuty pěšky • Garáž
295 000 € + 403 €(2 588 € / m²)
Prodej bytuInntalstraße 8 Brannenburg Brannenburg Bayern 83098
- 3+1
- 90 m²
MHD 5 minut pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
559 000 € + 409 €(6 211 € / m²)
Prodej bytuJungfernstieg 14a Berlin Lichterfelde Berlin 12207
- 2+1
- 52 m²
MHD 5 minut pěšky
220 000 € + 302 €(4 231 € / m²)
Prodej bytuAugsburger Straße 9 Stuttgart Bad Cannstatt Baden-Württemberg 70374
- 3+1
- 71 m²
MHD 1 minuta pěšky
230 000 € + 235 €(3 239 € / m²)
Prodej bytuAltheider Straße Berlin Adlershof Berlin 12489
- 2+1
- 72 m²
MHD 2 minuty pěšky
360 000 € + 316 €(5 000 € / m²)