Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 052 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytu5. května, Praha - Nusle
- 3+kk
- 78 m²
Vybaveno • Balkón 3 m² • Sklep 11 m²
9 990 000 Kč(128 077 Kč / m²)
Prodej bytuTábor, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 54 m²
Sklep 3 m² • Lodžie 6,32 m²
8 500 000 Kč(157 407 Kč / m²)
Prodej bytuBoženy Němcové, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav, Středočeský kraj
- 3+kk
- 105 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Terasa 12 m²
13 670 000 Kč(130 190 Kč / m²)
Prodej bytuMajdalenky, Brno - Lesná, Jihomoravský kraj
- 3+kk
- 90 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
12 950 000 Kč(143 889 Kč / m²)
Prodej bytuVysoké Tatry - Starý Smokovec, Prešovský kraj
- Jednopokojový
- 39 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž
305 000 €(7 821 € / m²)
Prodej bytuMutěnická, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 78 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Sklep 1 m² • Lodžie 4,4 m²
8 270 000 Kč(106 026 Kč / m²)
Prodej bytuSvatošská, Karlovy Vary - Doubí u Karlových Var, Karlovarský kraj
- 3+1
- 85 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 4 m²
4 890 000 Kč(57 529 Kč / m²)
Prodej bytuKobližná, Brno - Město Brno, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 54 m²
Vybaveno • Výtah
7 950 000 Kč(147 222 Kč / m²)
Prodej bytuTehovská, Praha - Strašnice
- 2+1
- 64 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 2 m²
8 680 000 Kč(135 625 Kč / m²)
Prodej bytuVeleslavínova, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj
- 2+1
- 60 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah
4 600 000 Kč(76 667 Kč / m²)
Prodej bytuRuská, Praha - Vršovice
- 1+1
- 50 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 1,5 m² • Sklep 2 m²
7 350 000 Kč(147 000 Kč / m²)
Prodej bytuSymfonická, Praha - Stodůlky
- 4+kk
- 99 m²
Částečně vybaveno • Garáž • Balkón 10 m² • Sklep 2 m² • Lodžie 1,9 m²
20 500 000 Kč(207 071 Kč / m²)
Prodej bytuDvouletky, Praha - Strašnice
- 2+1
- 56 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Sklep 9 m²
8 711 000 Kč(155 554 Kč / m²)