Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 038 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuMörikestr.28, , Bádensko-Württembersko
- 3+1
- 80 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
297 000 € + 260 €(3 713 € / m²)
Prodej bytuGrenzstraße 40, , Hessen
- 4+1
- 87 m²
MHD 9 minut pěšky • Parkování
279 000 € + 440 €(3 207 € / m²)
Prodej bytuLessingstr. 19 Berlin Wilhelmsruh Berlin 13158
- 3+1
- 55 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah
254 900 € + 369 €(4 635 € / m²)
Prodej bytuStaugraben 5A Oldenburg Oldenburg (Oldb) Niedersachsen 26122
- 2+kk
- 59 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž
200 000 € + 179 €(3 390 € / m²)
Prodej bytuSteindamm 5, , Šlesvicko-Holštýnsko
- 3+1
- 83 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž
389 000 € + 379 €(4 687 € / m²)
Prodej bytuBerlin Tiergarten Berlin 10785
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah
655 000 € + 374 €(8 733 € / m²)
Prodej bytuFriedrich-Karl-Str. 135 Köln Niehl Nordrhein-Westfalen 50735
- 3+1
- 94 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah • Garáž
589 000 € + 327 €(6 266 € / m²)
Prodej bytuK3 2 Mannheim Mannheim Baden-Württemberg 68159
- 1+1
- 29 m²
MHD 2 minuty pěšky
115 000 € + 216 €(3 966 € / m²)
Prodej bytuDachauerstr.419 München Moosach Bayern 80992
- 3+1
- 80 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah
539 000 € + 587 €(6 738 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 3+1
- 98 m²
MHD 4 minuty pěšky • Garáž
290 000 € + 600 €(2 959 € / m²)
Prodej bytuBerlin Wedding Berlin 13351
- 2+kk
- 62 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
325 000 € + 320 €(5 242 € / m²)