Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 067 nemovitostí)

Prodej bytu, Hessen

• 2+1
  • 73 m²

MHD 1 minuta pěšky • Výtah

179 000 € + 462 €(2 452 € / m²)

Prodej bytu, Bádensko-Württembersko

• 3+1
  • 90 m²

MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž

429 000 € + 463 €(4 767 € / m²)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytu, Hessen

• 3+1
  • 68 m²

MHD 2 minuty pěšky

135 000 € + 250 €(1 985 € / m²)