Zobrazit mapu
Domy na prodej • Německo • Mecklenburg-Vorpommern
(47 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domu, Mecklenburg-Vorpommern
- 4+1
- 172 m²
- 483 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
649 000 €(3 773 € / m²)
Prodej domuKleiner Spiegelberg 7, , Mecklenburg-Vorpommern
- 376 m²
- 297 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování • Garáž
735 000 €(1 955 € / m²)
Prodej domuBinsenkoppel 38, , Mecklenburg-Vorpommern
- 6+1
- 162 m²
- 508 m²
MHD 6 minut pěšky • Parkování
640 000 €(3 951 € / m²)
Prodej domuUnter den Kiefern 68, , Mecklenburg-Vorpommern
- 7+1
- 150 m²
- 329 m²
MHD 6 minut pěšky • Parkování
395 000 €(2 633 € / m²)
Prodej domuRostock Brinckmansdorf Mecklenburg-Vorpommern 18055
- 5+1
- 130 m²
- 202 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování
525 000 €(4 038 € / m²)
Prodej domuHauptstraße 9 c, , Mecklenburg-Vorpommern
- 3+1
- 113 m²
- 310 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
190 000 €(1 681 € / m²)
Prodej domu, Mecklenburg-Vorpommern
- 4+1
- 136 m²
- 320 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování
960 000 €(7 059 € / m²)
Prodej domuHauptstraße 9 b, , Mecklenburg-Vorpommern
- 5+1
- 113 m²
- 1848 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
205 000 €(1 814 € / m²)
Prodej domu, Mecklenburg-Vorpommern
- 4+1
- 130 m²
- 557 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
499 000 €(3 838 € / m²)
Prodej domuNedderfeld 112 Schwerin Mueß Mecklenburg-Vorpommern 19063
- 6+1
- 151 m²
- 227 m²
MHD 4 minuty autem • Parkování
320 000 €(2 119 € / m²)
Prodej domu, Mecklenburg-Vorpommern
- 489 m²
- 8135 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování
849 000 €(1 736 € / m²)
Prodej domuOtto-Liliental -Strasse 3, , Mecklenburg-Vorpommern
- 4+1
- 100 m²
- 2352 m²
MHD 7 minut pěšky • Parkování • Garáž
125 000 €(1 250 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.