Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Jihočeský kraj
(80 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuKošice - Košice u Soběslavi, Jihočeský kraj
- 11498 m²
MHD 6 minut autem
299 000 Kč(26 Kč / m²)
Prodej pozemkuOlešnice - Buková u Nových Hradů, Jihočeský kraj
- 2304 m²
MHD 2 minuty pěšky
945 000 Kč(410 Kč / m²)
Prodej pozemkuČeský Krumlov - Slupenec, Jihočeský kraj
- 7756 m²
MHD 7 minut pěšky
999 000 Kč(129 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.