Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Kraj Vysočina • okres Havlíčkův Brod
(16 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuRybníček - Rybníček u Habrů, Kraj Vysočina
- 910 m²
MHD 3 minuty autem
1 490 000 Kč(1 637 Kč / m²)
Prodej pozemkuVilémov - Vilémov u Golčova Jeníkova, Kraj Vysočina
- 468 m²
MHD 4 minuty pěšky
389 000 Kč(831 Kč / m²)
Prodej pozemkuGolčův Jeníkov - Golčův Jeníkov, Kraj Vysočina
- 17535 m²
MHD 4 minuty autem
249 000 Kč(14 Kč / m²)
Prodej pozemkuNová Ves u Světlé - Nová Ves u Světlé nad Sázavou, Kraj Vysočina
- 4203 m²
MHD 5 minut pěšky
3 900 000 Kč(928 Kč / m²)
Prodej pozemkuKozlov - Leština u Ledče nad Sázavou, Kraj Vysočina
- 4044 m²
MHD 3 minuty pěšky
129 000 Kč(32 Kč / m²)
Prodej pozemkuGolčův Jeníkov - Kobylí Hlava, Kraj Vysočina
- 11681 m²
MHD 1 minuta autem
539 000 Kč(46 Kč / m²)
Prodej pozemkuLipnice nad Sázavou - Lipnice nad Sázavou, Kraj Vysočina
- 2805 m²
MHD 7 minut pěšky
110 000 Kč(39 Kč / m²)
Prodej pozemkuVysoká - Vysoká u Havlíčkova Brodu, Kraj Vysočina
- 10000 m²
MHD 8 minut pěšky
16 000 000 Kč(1 600 Kč / m²)
- 2623 m²
MHD 2 minuty pěšky
1 949 000 Kč(743 Kč / m²)
Prodej pozemkuVilémov - Ždánice u Vilémova, Kraj Vysočina
- 5943 m²
MHD 9 minut autem
149 000 Kč(25 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.