Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Liberecký kraj • okres Jablonec nad Nisou
(15 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuAlbrechtice v Jizerských horách - Albrechtice v Jizerských horách, Liberecký kraj
- 1024 m²
4 500 000 Kč(4 395 Kč / m²)
Prodej pozemkuŽelezný Brod - Hrubá Horka, Liberecký kraj
- 2007 m²
MHD 8 minut pěšky
69 000 Kč(34 Kč / m²)
Prodej pozemkuŽelezný Brod - Hrubá Horka, Liberecký kraj
- 3053 m²
MHD 8 minut pěšky
80 000 Kč(26 Kč / m²)
Prodej pozemkuŽelezný Brod - Hrubá Horka, Liberecký kraj
- 2474 m²
MHD 6 minut pěšky
67 000 Kč(27 Kč / m²)
Prodej pozemkuJílové u Držkova - Jílové u Držkova, Liberecký kraj
- 1082 m²
MHD 4 minuty pěšky
200 000 Kč(185 Kč / m²)
Prodej pozemkuŽelezný Brod - Horská Kamenice, Liberecký kraj
- 2016 m²
MHD 7 minut pěšky
110 000 Kč(55 Kč / m²)
Prodej pozemkuHorní, Jablonec nad Nisou - Proseč nad Nisou, Liberecký kraj
- 1580 m²
MHD 4 minuty pěšky
279 000 Kč(177 Kč / m²)
Prodej pozemkuJanov nad Nisou - Loučná nad Nisou, Liberecký kraj
- 1182 m²
MHD 1 minuta pěšky
4 100 000 Kč(3 469 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.