Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Ústecký kraj • okres Litoměřice
(41 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuPrackovice nad Labem - Prackovice nad Labem, Ústecký kraj
- 34217 m²
MHD 2 minuty autem
999 000 Kč(29 Kč / m²)
Prodej pozemkuBudyně nad Ohří - Budyně nad Ohří, Ústecký kraj
- 482 m²
MHD 5 minut autem
14 900 Kč(31 Kč / m²)
- 165120 m²
MHD 8 minut pěšky
174 600 000 Kč(1 057 Kč / m²)
Prodej pozemkuStraškov-Vodochody - Straškov, Ústecký kraj
- 1123 m²
MHD 1 minuta pěšky
4 604 300 Kč(4 100 Kč / m²)
- 25739 m²
MHD 2 minuty autem
640 000 Kč(25 Kč / m²)
Prodej pozemkuŽabovřesky nad Ohří - Žabovřesky nad Ohří, Ústecký kraj
- 16851 m²
MHD 2 minuty autem
915 000 Kč(54 Kč / m²)
Prodej pozemkuVrbice - Vrbice u Roudnice nad Labem, Ústecký kraj
- 160906 m²
MHD 9 minut autem
8 849 000 Kč(55 Kč / m²)
Prodej pozemkuMšené-lázně - Mšené-lázně, Ústecký kraj
- 3529 m²
MHD 7 minut pěšky
2 299 000 Kč(651 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.