Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Pardubický kraj • okres Pardubice
(15 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuDolany - Dolany u Pardubic, Pardubický kraj
- 3135 m²
MHD 6 minut autem
115 000 Kč(37 Kč / m²)
Prodej pozemkuLázně Bohdaneč - Lázně Bohdaneč, Pardubický kraj
- 5214 m²
MHD 12 minut autem
149 000 Kč(29 Kč / m²)
Prodej pozemkuPolní, Lázně Bohdaneč - Lázně Bohdaneč, Pardubický kraj
- 500 m²
3 700 000 Kč(7 400 Kč / m²)
Prodej pozemkuPardubice - Pardubice, Pardubický kraj
- 5836 m²
MHD 20 minut autem
12 990 000 Kč(2 226 Kč / m²)
- 1391 m²
MHD 8 minut autem
39 000 Kč(28 Kč / m²)
- 1671 m²
MHD 6 minut autem
60 000 Kč(36 Kč / m²)
Prodej pozemkuOstřešany - Ostřešany, Pardubický kraj
- 35134 m²
MHD 9 minut pěšky
2 499 000 Kč(71 Kč / m²)
Prodej pozemkuZdechovice - Spytovice, Pardubický kraj
- 3319 m²
MHD 2 minuty autem
125 000 Kč(38 Kč / m²)
Prodej pozemkuKladruby nad Labem - Kolesa, Pardubický kraj
- 4665 m²
MHD 7 minut autem
180 000 Kč(39 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.