Prodej pozemkuKamýk nad Vltavou - Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj
- 2110 m²
MHD 5 minut pěšky
7 150 000 Kč(3 389 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(29 nemovitostí)
MHD 5 minut pěšky
MHD 5 minut pěšky
MHD 5 minut pěšky
MHD 3 minuty autem
MHD 4 minuty autem
MHD 1 minuta pěšky
MHD 5 minut pěšky
MHD 4 minuty pěšky
MHD 3 minuty autem
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.