Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 613 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuŠimanov - Šimanov na Moravě, Kraj Vysočina
- 27709 m²
MHD 19 minut autem
1 275 000 Kč(46 Kč / m²)
Prodej pozemkuVyskytná nad Jihlavou - Jiřín, Kraj Vysočina
- 21512 m²
MHD 9 minut autem
979 000 Kč(46 Kč / m²)
Prodej pozemkuKozlov - Leština u Ledče nad Sázavou, Kraj Vysočina
- 4044 m²
MHD 3 minuty pěšky
129 000 Kč(32 Kč / m²)
Prodej pozemkuZávišice - Závišice, Moravskoslezský kraj
- 872 m²
MHD 3 minuty pěšky
99 000 Kč(114 Kč / m²)
Prodej pozemkuOstrava - Zábřeh nad Odrou, Moravskoslezský kraj
- 8751 m²
MHD 7 minut pěšky
439 000 Kč(50 Kč / m²)