Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 613 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuDolany - Dolany u Pardubic, Pardubický kraj
- 3135 m²
MHD 6 minut autem
115 000 Kč(37 Kč / m²)
Prodej pozemkuRuda nad Moravou - Bartoňov, Olomoucký kraj
- 2337 m²
MHD 1 minuta pěšky
120 000 Kč(51 Kč / m²)
Prodej pozemkuZlín - Příluky u Zlína, Zlínský kraj
- 11240 m²
MHD 4 minuty pěšky
33 900 000 Kč(3 016 Kč / m²)
Prodej pozemkuMünchen Sendling-Westpark Bayern 81377
- 519 m²
MHD 1 minuta pěšky
2 050 000 €(3 950 € / m²)
Prodej pozemkuLíšnice - Líšnice u Prahy, Středočeský kraj
- 602 m²
MHD 5 minut pěšky
601 398 Kč(999 Kč / m²)
Prodej pozemkuSluneční stráň, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves nad Ondřejnicí, Moravskoslezský kraj
- 1163 m²
4 652 000 Kč(4 000 Kč / m²)
Prodej pozemkuChodouň - Chodouň, Středočeský kraj
- 511 m²
MHD 2 minuty autem
1 950 000 Kč(3 816 Kč / m²)