Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 613 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuPod Višňovkou, Statenice - Statenice, Středočeský kraj
- 910 m²
MHD 7 minut pěšky
7 190 400 Kč(7 902 Kč / m²)
Prodej pozemkuDolní Lomná - Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj
- 1195 m²
MHD 4 minuty autem
5 081 500 Kč(4 252 Kč / m²)
Prodej pozemkuHřiměždice - Vestec u Hřiměždic, Středočeský kraj
- 34543 m²
MHD 1 minuta pěšky
2 292 000 Kč(66 Kč / m²)
Prodej pozemkuKrásný Les - Krásný Les u Frýdlantu, Liberecký kraj
- 54591 m²
MHD 3 minuty pěšky
2 750 000 Kč(50 Kč / m²)
Prodej pozemkuVišňová - Poustka u Frýdlantu, Liberecký kraj
- 10156 m²
MHD 3 minuty pěšky
530 000 Kč(52 Kč / m²)
Prodej pozemkuStraškov-Vodochody - Straškov, Ústecký kraj
- 1528 m²
MHD do minuty pěšky
4 650 000 Kč(3 043 Kč / m²)
Prodej pozemkuVážany - Vážany u Vyškova, Jihomoravský kraj
- 523 m²
MHD 2 minuty autem
1 390 000 Kč(2 658 Kč / m²)
Prodej pozemkuJarov, Jarov - Jarov, Plzeňský kraj
- 1129 m²
MHD do minuty pěšky
2 757 300 Kč(2 442 Kč / m²)