Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 614 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuBudyně nad Ohří - Budyně nad Ohří, Ústecký kraj
- 10506 m²
MHD 7 minut pěšky
8 100 000 Kč(771 Kč / m²)
Prodej pozemkuLudgeřovice - Ludgeřovice, Moravskoslezský kraj
- 4897 m²
MHD 2 minuty autem
270 000 Kč(55 Kč / m²)
Prodej pozemkuBenátky nad Jizerou - Dražice, Středočeský kraj
- 27450 m²
MHD 6 minut autem
1 509 000 Kč(55 Kč / m²)
Prodej pozemkuJosefov - Josefov u Hodonína, Jihomoravský kraj
- 3922 m²
MHD 9 minut autem
249 000 Kč(63 Kč / m²)
Prodej pozemkuŽandov - Heřmanice u Žandova, Liberecký kraj
- 21884 m²
MHD 3 minuty pěšky
1 259 000 Kč(58 Kč / m²)
Prodej pozemkuJägerstraße 12 Düsseldorf Eller Nordrhein-Westfalen 40231
- 1200 m²
MHD 1 minuta pěšky
370 000 €(308 € / m²)