Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 613 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuPísková Lhota - Písková Lhota, Středočeský kraj
- 1200 m²
MHD 9 minut pěšky
5 200 000 Kč(4 333 Kč / m²)
Prodej pozemkuChrášťany - Chrášťany u Českého Brodu, Středočeský kraj
- 4945 m²
16 500 000 Kč(3 337 Kč / m²)
Prodej pozemkuPražská, Kamenice - Štiřín, Středočeský kraj
- 1004 m²
Škola 1 minuta autem
9 500 000 Kč(9 462 Kč / m²)
Prodej pozemkuNa Vyhlídce, Vyžlovka - Vyžlovka, Středočeský kraj
- 930 m²
MHD 4 minuty pěšky
6 720 350 Kč(7 226 Kč / m²)
Prodej pozemkuKvětinová, Čakovičky - Čakovičky, Středočeský kraj
- 1240 m²
MHD 4 minuty pěšky
7 990 000 Kč(6 444 Kč / m²)
Prodej pozemkuLevínská Olešnice - Levínská Olešnice, Liberecký kraj
- 1031 m²
MHD do minuty pěšky
1 690 000 Kč(1 639 Kč / m²)
Prodej pozemkuJevany - Jevany, Středočeský kraj
- 1506 m²
MHD 3 minuty autem
12 500 000 Kč(8 300 Kč / m²)