Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 612 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuRackertshofener Str. 6 Gaimersheim Gaimersheim Bayern 85080
- 852 m²
MHD 2 minuty pěšky
680 000 €(798 € / m²)
Prodej pozemkuPetrohrad - Petrohrad, Ústecký kraj
- 493 m²
MHD 1 minuta pěšky
1 300 000 Kč(2 637 Kč / m²)
Prodej pozemkuMělčany - Mělčany u Ivančic, Jihomoravský kraj
- 3857 m²
MHD 1 minuta autem
210 000 Kč(54 Kč / m²)
Prodej pozemkuBučovice - Bučovice, Jihomoravský kraj
- 27454 m²
MHD 2 minuty autem
1 920 000 Kč(70 Kč / m²)
Prodej pozemkuJavorník - Javorník nad Veličkou, Jihomoravský kraj
- 1614 m²
MHD 3 minuty pěšky
49 000 Kč(30 Kč / m²)
- 1500 m²
MHD 6 minut pěšky
45 000 Kč(30 Kč / m²)
- 1113 m²
MHD 9 minut pěšky
25 000 Kč(22 Kč / m²)
- 358 m²
MHD 7 minut autem
29 000 Kč(81 Kč / m²)
- 2473 m²
MHD 4 minuty autem
77 000 Kč(31 Kč / m²)
- 1559 m²
MHD 1 minuta autem
49 000 Kč(31 Kč / m²)