Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 613 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuMoravany - Moravany u Brna, Jihomoravský kraj
- 18674 m²
MHD 4 minuty autem
7 499 000 Kč(402 Kč / m²)
Prodej pozemkuLesní, Úhonice - Úhonice, Středočeský kraj
- 5987 m²
MHD 6 minut pěšky
920 000 Kč(154 Kč / m²)
Prodej pozemkuStavěšice - Stavěšice, Jihomoravský kraj
- 24361 m²
MHD 5 minut pěšky
1 150 000 Kč(47 Kč / m²)
Prodej pozemkuRoztoky - Roztoky u Křivoklátu, Středočeský kraj
- 8506 m²
MHD 3 minuty pěšky
1 100 000 Kč(129 Kč / m²)
Prodej pozemkuAuf der Ronne 22 Köln (Meschenich) Meschenich Nordrhein-Westfalen 50997
- 467 m²
MHD 1 minuta pěšky
260 000 €(557 € / m²)
Prodej pozemkuČelákovice - Čelákovice, Středočeský kraj
- 29411 m²
MHD 4 minuty autem
2 355 000 Kč(80 Kč / m²)
Prodej pozemkuČelákovice - Čelákovice, Středočeský kraj
- 13685 m²
MHD 2 minuty autem
1 095 000 Kč(80 Kč / m²)
Prodej pozemkuPotštát - Kovářov u Potštátu, Olomoucký kraj
- 126233 m²
MHD 2 minuty autem
5 350 000 Kč(42 Kč / m²)