Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 624 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuTři Dvory - Tři Dvory, Středočeský kraj
- 4409 m²
MHD 6 minut pěšky
8 800 000 Kč(1 996 Kč / m²)
Prodej pozemkuLiběšice - Liběšice u Litoměřic, Ústecký kraj
- 694 m²
MHD 3 minuty pěšky
270 000 Kč(389 Kč / m²)
Prodej pozemkuŽelezný Brod - Hrubá Horka, Liberecký kraj
- 2007 m²
MHD 8 minut pěšky
69 000 Kč(34 Kč / m²)
Prodej pozemkuHradčovice - Hradčovice, Zlínský kraj
- 57811 m²
MHD 3 minuty autem
2 500 000 Kč(43 Kč / m²)
Prodej pozemkuPředotice - Křešice u Čížové, Jihočeský kraj
- 4057 m²
MHD 4 minuty pěšky
155 000 Kč(38 Kč / m²)
Prodej pozemkuPašovice - Pašovice na Moravě, Zlínský kraj
- 1740 m²
MHD 4 minuty pěšky
40 000 Kč(23 Kč / m²)
Prodej pozemkuPašovice - Pašovice na Moravě, Zlínský kraj
- 94 m²
MHD 3 minuty pěšky
29 000 Kč(309 Kč / m²)
Prodej pozemkuKružberk - Staré Lublice, Moravskoslezský kraj
- 60047 m²
MHD 5 minut autem
1 875 000 Kč(31 Kč / m²)
- 74385 m²
MHD 5 minut autem
2 325 000 Kč(31 Kč / m²)